26. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej TOŻSAMOŚĆ

 

Silver Jazz

PRUCHNICKI KWARTET
 

w składzie:
Tomek Pruchnicki - saksofony, elektronika
Łukasz Perek - instrumenty klawiszowe
Kuba Olejnik - kontrabas
Przemek Jarosz - perkusja

TOMASZ PRUCHNICKI
Muzyk, saksofonista, aranżer. Studiował na Wydziale Edukacji Muzycznej, a potem w Zakładzie Jazzu przy Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Stypendysta Ministerstwa Kultury.
Od 2005r. pracuje na stanowisku asystenta w Zakładzie Muzyki Jazzowej na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie saksofonu.

Nagrody: wyróżnienie za interpretację standardu jazzowego w ramach „Jazzu nad Odrą”, indywidualną, oraz trzecią nagrodę z zespołem O.K.E.J. na festiwalu Jazz Juniors 2001 w Krakowie, wyróżnienie dla najlepszego solisty podczas II Festiwalu Muzyki Jazzowej i Rozrywkowej „Krokus Jazz & Pop Festiwal”, nagrodę dla najlepszego instrumentalisty na festiwalu big bandów w Nowym Tomyślu. Na festiwalu J’n’O 2004 we Wrocławiu jest laureatem nagrody specjalnej za aranżację. W Bielsku-Białej w ramach festiwalu „Bielska Zadymka Jazzowa 2004” wraz z zespołem JWP.org otrzymuje wyróżnienie, w ramach którego zespół dokonuje rejestracji koncertu w studiu Radia Katowice, a następnie wydaje płytę „Organizacja”.

Caffe Modjeska; Rynek 39

 

 

 

Aktualności

Bądź na bieżąco, wpisz swój e-mail, a my będziemy powiadamiać Cię o aktualnych wydarzeniach.

 

Aktualności

 

 Legnicki Festiwal SREBRO 2017
Termin:  27 kwietnia - 11 czerwca 2017

Kulminacja: 19 - 20 maja 
Miejsce: Galeria Sztuki w Legnicy

 

 

Patronat medialny:

noovo

 

Aktualności