Uczestnicy

 

 

Obradujące w dniach 10 - 11 kwietnia jury 28. Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej SREBRO spośród 383 nadesłanych prac do wystawy głównej zakwalifikowało 47 uczestników. Przypominamy, że nazwiska laureatów poznamy podczas ceremonii wręczenia nagród 18 maja w Legnicy.

 

Lista zakwalifikowanych (kolejność alfabetyczna):

 

1. Joanna Ewa Apanowicz                         (Polska)

2. Jordi Aparicio                                         (Hiszpania)

3. Miriam Arentz                                         (Niemcy)

4. Swetlana Bauer                                     (Niemcy)

5. Ursula Biskup                                        (Niemcy)

6. Andrzej Boss                                          (Polska)

7. Anna i Witold Chudzik                        (Polska) 

8. Teresa Dantas                                        (Portugalia)

9. Georg Dobler                                        (Niemcy)

10. Elkin Fernando Muñoz Duque        (Kolumbia)

11. Alvaro-Luca Ellwart                         (Niemcy)

12. Darijus Gerlikas                                  (Litwa)

13. Esther Gleuwitz                                 (Niemcy)

14.   Monika Glöss                                        (Niemcy)

15. Elena Gorbunova                                (Rosja)

16. Pia Groh                                                (Austria)

17. Maja Houtman                                        (Holandia)

18. Yufang Hu                                        (Tajwan)

19. Jon Gook Jun                                        (Korea Południowa)

20. Singrida Jurkšaitytė                                (Litwa)

21. Paweł Kaczyński                                (Polska)

22. Maria Konschake                                (Niemcy)

23. Lena Lindahl                                        (Szwecja)

24. Janjaap Luijt                                        (Holandia)

25. Peter Machata                                 (Słowacja)

26. Susanne Matsché                                (Austria)

27. Christine Matthias                                (Niemcy)

28. Dot Melanin                                        (Izrael)

29. Felicia Mülbaier                                (Niemcy)

30. Michalina Owczarek                        (Polska)

31. Sham Patwardhan-Joshi                        (Indie)

32. Veronika Pouzarová                        (Czechy)

33. Alberto Dávila Quesada                         (Meksyk)

34. Kateřina Řezáčová                           (Czechy)

35. Mária Roskó                                        (Węgry)

36.   Kacper Schiffers                                    (Polska)

37. Oliver Schwalm                               (Niemcy)

38. Agnieszka Sendecka                       (Polska)

39. Annie Sibert                                       (Francja)

40. Alżbèta Skalická                               (Czechy)

41. Mariko Sumioka                               (Japonia) 

42. Magdalena Szadkowska                       (Polska)

43. Tim Udvardi-Lakos                               (Niemcy)

44. Miroslava Veselá                               (Czechy)

45. Heike Walk                                       (Niemcy)

46. Arek Wolski                                       (Polska)

47. Fang-Jin Yeh                                       (Tajwan)

 

 

 

 

 

Aktualności

Bądź na bieżąco, wpisz swój e-mail, a my będziemy powiadamiać Cię o aktualnych wydarzeniach.

 

Aktualności

 

 Legnicki Festiwal SREBRO 2019
Termin:  1 maja - 9 czerwca 2019

Kulminacja: 17 - 18 maja 
Miejsce: Galeria Sztuki w Legnicy

 

Aktualności

 

 

 

 

Partnerzy