Srebrne Szkoły: Londyn 

 

Wydział Biżuterii ,Central Saint Martins, Uniwersytet Sztuk

Londyn, Wielka Brytania
 

Studia licencjackie na kierunku Projektowanie Biżuterii w Central Saint Martins odbywają się na terenie kampusu przy Kings Cross w samym centrum Londynu. Ten duży i bardzo aktywny kierunek liczy obecnie około 120 studentów. W ciągu 3 lat studiów studentów zachęca się do odkrywania i badania różnych podejść do biżuterii. Cenione i promowane są innowacja i oryginalność.
 
Kierunek ma do dyspozycji doskonałe zaplecze i wysoce wykwalifikowanych pedagogów; może się też poszczycić powiązaniami biznesowymi z takimi firmami jak Cartier, Swarovski, Chow Tai Fook oraz instytucjami jak V&A czy Foundling Museum. W ramach programu nauczania organizowane są projekty związane zarówno z tworzeniem biżuterii, jak i przedsiębiorczością, np. LiveEvent czy Pop Up Shop, gdzie studenci nabywają doświadczenia w prezentowaniu oraz sprzedaży swoich prac. Oprócz tego organizujemy wiele projektów opartych na współpracy z innymi kierunkami studiów w Central Saint Martins.
 

 

 

Akiko Shinzato
 
 
 
Nasi studenci korzystają również z wyjazdów edukacyjnych do Amsterdamu i Monachium, które oferują możliwość wglądu w kreatywne i komercyjne światy projektowania biżuterii oraz pokrewnych dziedzin. Ponadto studenci drugiego i trzeciego roku otrzymują wsparcie w postaci stypendiów, na wystawie prac dyplomowych przyznawane są również nagrody. Wszystko to stanowi doskonałe wprowadzenie do praktyki zawodowej oraz kontaktów biznesowych, co owocuje dalszym rozwojem kariery.
 
Do stale współpracujących z nami pedagogów należą: Lin Cheung, Naomi Filmer, Melanie Georgacopoulos, Katy Hackney i Maria Militsi.
 
 

Caroline Broadhead
 
 
 

Jieun Kim
 
 
 

Season Cheng

 

 

Maria Miltisi

 

 

Maria Miltisi 

 

 

Lin Cheung

Aktualności

Bądź na bieżąco, wpisz swój e-mail, a my będziemy powiadamiać Cię o aktualnych wydarzeniach.

 

Aktualności

 

 Legnicki Festiwal SREBRO 2020

 

Aktualności

 

 

 

 

 

Partnerzy